Vention Cat8 SFTP Ethernet Patch Cable
40Gbps/2000MHz
Stable Connection
Immersive Gaming Experience
Low Latency & No Lag
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/cat-8-sftp-patch-cable?_pos=1&_sid=124e5afa5&_ss=r&variant=46143801229478 |
|---|---|
| Category Code | CBL |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.215 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| RJ45 | 2 |
| Model | IKABD |
| Product Type | Cable |
| Manufacturer description | Cat8 SFTP Ethernet Patch Cable |
| Cable category | CAT 8.1 |
| Cable shielding | S-FTP |
| Cable length | 0.5m |
| Length | 0.5 m |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0003225 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.043 kg |
