Vention Cat8 SFTP Ethernet Patch Cable.
40Gbps/2000MHz
Stable Connection
Immersive Gaming Experience
Low Latency & No Lag
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/cat-8-sftp-patch-cable?_pos=1&_psq=IKABJ&_ss=e&_v=1.0&variant=46143801393318 |
|---|---|
| Category Code | CBL |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Unit Box Length | 0.25 |
| Unit Box Width | 0.19 |
| Product Type | Cable |
| Cable category | CAT 8 |
| Cable shielding | S-FTP |
| Cable length | 5m |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 50 |
| Unit Calculated Volume | 0.0008352 cubm |
| Product Net Weight | 0.22 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.238 kg |
