| Summary | Vention USB External Sound Card 0.15M Gray Metal Type. Audio quality: 16 bit, Frequency range: 44100 – 48000 Hz. Host interface: USB. Cable length: 0.15 m, Product colour: Grey. Country of origin: China |
|---|---|
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/usb-external-sound-card?_pos=1&_psq=CDKHB+&_ss=e&_v=1.0 |
| Category Code | SOU |
| Unit Box Height | 0.145 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| Host interface | USB |
| Line-in | Yes |
| Line-out | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Audio quality | 16 bit |
| Frequency range | 44100 – 48000 Hz |
| Internal | No |
| Cable length | 0.15 m |
| Product colour | Grey |
| USB powered | Yes |
| Country of origin | China |
| Model | CDKHB |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0001305 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.037 kg |
Vention Sound Card Usb 2-Port/0.15M Cdkhb
Original price was: 7.90 €.5.51 €Current price is: 5.51 €.
| Gamintojas | |
|---|---|
| color | Grey |



















