LED outdoor 15m garland for garden and terraces for E27 lamps
VISIONAL / 03-613 / Decorative indoor and outdoor string for E27 bulbs / 15 meters / Integrated lamp holder / Black wire
Specifikacijos
| Category Code | LBU |
|---|---|
| Unit Box Height | 0.18 |
| Unit Box Length | 0.24 |
| Unit Box Width | 0.165 |
| Model | VS-613 |
| Installation | E27 |
| Dimensions | 15m |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 6 |
| Unit Calculated Volume | 0.008342 cubm |
| Product Net Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.62 kg |


