LED Dimmable filament bulb E27, G125, 12W, 1320lm, 3000K, 360°, amber
VISIONAL / 01-133 / LED Bulb / 3000К - warm white / 12 W / E27 / 1320 Lm / G125
Specifikacijos
| Vendor Homepage | euroled.lv/en/all-products/led-bulbs/led-dimmable-filament-bulb-e27-g125-12w-1320lm-3000k-360-amber |
|---|---|
| Category Code | LBU |
| CnCode | 94054231 |
| Unit Box Height | 0.14 |
| Unit Box Length | 0.25 |
| Unit Box Width | 0.14 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2141870/fiches?language=EN |
| Energy efficiency class | E |
| EPREL Registration Number | 2141870 |
| EPREL Version Number | 1 |
| Model | VS-B-14 |
| Model name | VS-B-14 |
| Installation | E27 |
| Power consumption | 12 Watts |
| Luminous flux | 1320 Lumen |
| Light colour temperature | 3000 K |
| Voltage | AC220-240V, 50/60 Hz |
| Beam angle | 360 degrees |
| Dimensions | Diameter 125 mm; Height 175 mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 5 |
| Unit Calculated Volume | 0.005513 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.22 kg |
