LED Dimmable filament bulb E27, A60, 12W, 1450lm, 3000K, 360°
VISIONAL / 01-132 / LED Bulb / 3000К - warm white / 12 W / E27 / 1450 Lm / A60
Specifikacijos
| Category Code | LBU |
|---|---|
| CnCode | 94054231 |
| Unit Box Height | 0.06 |
| Unit Box Length | 0.145 |
| Unit Box Width | 0.06 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2141868/fiches?language=EN |
| Energy efficiency class | E |
| EPREL Registration Number | 2141868 |
| EPREL Version Number | 1 |
| Model | VS-B-13 |
| Model name | VS-B-13 |
| Installation | E27 |
| Power consumption | 12 Watts |
| Luminous flux | 1450 Lumen |
| Light colour temperature | 3000 K |
| Voltage | AC220-240V, 50/60 Hz |
| Beam angle | 360 degrees |
| Dimensions | Diameter 60 mm; Height 108 mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Calculated Volume | 0.0005425 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.058 kg |
