LED Magnetic rail light TRACK SPOTLIGHT 18W, 4000K, 48V
VISIONAL / 03-2417 / Magnetic rail lights / 4000K - neutral white / 18 W
Specifikacijos
| Category Code | LBU |
|---|---|
| Unit Box Height | 0.065 |
| Unit Box Length | 0.21 |
| Unit Box Width | 0.125 |
| Model | VS-20-18S-4 |
| Model name | VS-20-18S-4 |
| Power consumption | 18 Watts |
| Luminous flux | 1800 Lumen |
| Light colour temperature | 4000 K |
| Voltage | AC220V |
| Beam angle | 24 degrees |
| Dimensions | Ø 55 x 120 mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.001706 cubm |
| Product Net Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.43 kg |


