LED Waterproof luminaire 18W, 3CCT, 2160Lm, IP44, Ø 230 x 25 mm
VISIONAL / 06-0446 / Ceiling lamp / Warm - neutral - cold white / 18 W / Integrated light source / IP44 / Without sensor
Specifikacijos
| Category Code | LBU |
|---|---|
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.235 |
| Unit Box Width | 0.235 |
| Model | VS-FL-18-IP44/W |
| Power consumption | 18 Watts |
| Luminous flux | 2160 Lumen |
| Light colour temperature | 6000 K |
| Voltage | AC170-265V |
| Dimensions | Ø230x25mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.001657 cubm |
| Product Net Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.53 kg |
