LED Moisture-resistant outdoor floodlight 50W, 5500Lm, 4000K, IP65
VISIONAL / 03-115 / LED Floodlight / Easy to add a motion sensor / 4000K - neutral white / 50 Watt / Without sensor / 5500 lumen
Specifikacijos
| Category Code | LBU |
|---|---|
| Unit Box Height | 0.16 |
| Unit Box Length | 0.045 |
| Unit Box Width | 0.2 |
| Model | VS122-50W-40K |
| Model name | VS122-50W-40K |
| Power consumption | 50 Watts |
| Luminous flux | 5500 Lumen |
| Light colour temperature | 4000 K |
| Voltage | AC220-240V |
| Beam angle | 120 degrees |
| Dimensions | 187 x 147 x 28 mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 20 |
| Unit Calculated Volume | 0.00187 cubm |
| Product Net Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.455 kg |


