Xilence XPF120.R.PWM. Type: Fan, Fan diameter: 12 cm, Rotational speed (max): 1500 RPM. Width: 120 mm, Depth: 120 mm, Height: 25 mm. Product colour: Black, Red
Specifikacijos
| Vendor Homepage | www.xilence.de/en/products/fans/fans/performance-c-pwm-fan.html |
|---|---|
| Category Code | COS |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Width | 0.13 |
| Compatible processor series | Not supported |
| Fan diameter | 120 mm |
| Maximum airflow | 57.9 cfm |
| Noise level (high speed) | 28 dB |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Rotational speed (max) | 1500 RPM |
| Suitable location | Computer case |
| Supported processor sockets | Not supported |
| Type | Fan |
| Fan connector | 4-pin |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Product colour | Black/Red |
| Depth | 120 mm |
| Height | 25 mm |
| Width | 120 mm |
| Noise level | 28 dB |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Model name | XF042 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000663 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.143 kg |











