Specifikacijos
| Description | |
|---|---|
| Vendor Homepage | www.axagon.eu/en/produkty/hma-gl3a |
| Category Code | UHU |
| Unit Box Height | 0.2 |
| Unit Box Length | 0.03 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| RJ45 | 1 |
| USB 3.2 | 3 |
| Model | HMA-GL3A |
| Product Type | USB Hub |
| Dimensions | 90 x 23 x 13 mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0006 cubm |
| Product Net Weight | 0.038 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.09 kg |




