AXIS A1210 Network Door Controller
- Complete control for one door
- Compact form factor
- Intelligence on the edge
- Built-in cybersecurity features
- Fully integrated within Axis end-to-end solutions
Specifikacijos
| Vendor Homepage | www.axis.com/products/axis-a1210 |
|---|---|
| Category Code | CRL |
| Unit Box Height | 0.16 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| Model | 02368-001 |
| Operating temperature range | 0 °C to 55 °C |
| Colour | White |
| Included Accessories | Installation guide, connector kit (mounted), grounding kit, cable ties |
| Dimensions | 144x122x50mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.002992 cubm |
| Product Net Weight | 0.645 kg |
| Unit Calculated Weight | 1 kg |


