Accessory Kit (TS-DBK2)
Designed exclusively for Transcend's DrivePro Body series, the accessory kit includes a magnetic mounting kit, a MOLLE mount, and a camera holder.
Items in this kit may not be used with the DrivePro Body 10A
| Vendor Homepage | www.transcend-info.com/Products/No-832 |
|---|---|
| Category Code | VCA |
| Unit Box Height | 0.05 |
| Unit Box Length | 0.131 |
| Unit Box Width | 0.096 |
| Colour | Black |
| Dimensions | 98.5 mm x 84.5 mm x 32.5 mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0006288 cubm |
| Product Net Weight | 0.119 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.16 kg |






