EcoFlow PowerStream - 3m
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ecoflow.com |
|---|---|
| Category Code | PWA |
| Unit Box Height | 0.05 |
| Unit Box Length | 0.265 |
| Unit Box Width | 0.085 |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 3 m |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0011263 cubm |
| Product Net Weight | 0.42 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.445 kg |
