Ecoflow PowerStream Micro Inverter to Delta Pro Power Station Connection Cable.
| Vendor Homepage | eu.ecoflow.com |
|---|---|
| Category Code | PWA |
| Unit Box Height | 0.12 |
| Unit Box Length | 0.165 |
| Unit Box Width | 0.05 |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 0.5 m |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00099 cubm |
| Product Net Weight | 0.35 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.358 kg |
