Specifikacijos
| Summary | Vention LALWH. Cable length: 2 m |
|---|---|
| Vendor Homepage | https://ventiontech.com/products/usb-2-0-type-c-male-to-lightning-male-3a-cable?_pos=1&_sid=76f87a5d8&_ss=r&variant=45326551842982 |
| Category Code | LCB |
| Unit Box Height | 0.135 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Cable length | 2 m |
| Model | LALWH |
| Model name | LALWH |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000135 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.073 kg |

