be one-of-a-kind with light and color
A premium analog camera with built-in LED lights that are exposed directly to the film and produce a unique INSTAX MINI photo.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | instax.com/mini99/en/ |
|---|---|
| Category Code | INS |
| Unit Box Height | 0.15 |
| Unit Box Length | 0.165 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Model | INSTAX MINI 99 |
| Lens data | Retractable lens, 2 components, 2 elements, f = 60 mm, 1:12.7 |
| Flashlight | Built-in |
| Battery | Lithium-Ion rechargeable |
| Colour | Black |
| Dimensions | 103.5 × 117.5 × 60.0 mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00198 cubm |
| Product Net Weight | 0.34 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.71 kg |



