instax SQUARE SQ1
Specifikacijos
| Vendor Homepage | instax.com/sq1/en/ |
|---|---|
| Category Code | INS |
| CnCode | 90064000 |
| Unit Box Height | 0.09 |
| Unit Box Length | 0.16 |
| Unit Box Width | 0.16 |
| Lens data | 2 components, 2 elements, f = 65.75 mm,1:12.6 |
| Colour | Charcoal |
| Dimensions | 130.7 mm × 118.6 mm × 57.5 mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 8 |
| Unit Calculated Volume | 0.00349 cubm |
| Product Net Weight | 0.39 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.6 kg |
