Fingerprint Enrollment Reader
> PC material and acrylic panel suitable for indoor use
> Support IC card (Mifare card), ID card issuing, and fingerprint collection
> USB2.0 interface. Plug and play, no need to install driver
> LED indicator and buzzer prompt for successful card issuing and
> Supports SmartPSS AC and DSS Pro platforms
Specifikacijos
| Vendor Homepage | www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Access-Control--Time-Attendance/Modules/ASM101A |
|---|---|
| Category Code | CRL |
| Unit Box Height | 0.09 |
| Unit Box Length | 0.11 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Operating temperature range | –20°C to +65°C |
| Power supply requirements | 5V 0.5A DC |
| Dimensions | 70 × 70 × 26 mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00099 cubm |
| Product Net Weight | 0.12 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.19 kg |
