EcoFlow RAPID 65 W. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger compatibility: Universal, USB 2.0 ports quantity: 1, USB Type-C ports quantity: 2, Fast charging. Product colour: Silver
Specifikacijos
| Vendor Homepage | eu.ecoflow.com/products/rapid-charger-65w |
|---|---|
| Category Code | CHA |
| Unit Box Height | 0.035 |
| Unit Box Length | 0.155 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging technology | GaN |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 3 |
| Power source type | AC |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Wireless charging | No |
| Product colour | Silver |
| Maximum power | 65 W |
| Cables included | USB Type-C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Model name | RAPID 65 W |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000434 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.2 kg |



