Eco-Air Plus Filter CA-803
Suitable: CA-803, CA-803 Blue, CA-803 Pink
Suitable: CA-803, CA-803 Blue, CA-803 Pink
- Captures large particles, Absorbs pollutants, Removes chemicals, gases, odors, and cigarette smoke
- Dimensions (LxBxH): 14,6x11,5x1 (cm)
Eco-Air Plus Filter CA-803
Suitable: CA-803, CA-803 Blue, CA-803 Pink
- Captures large particles, Absorbs pollutants, Removes chemicals, gases, odors, and cigarette smoke
- Dimensions (LxBxH): 14,6x11,5x1 (cm)
Specifikacijos
| Vendor Homepage | www.cleanairoptima.com/accessoires/mg/44/ |
|---|---|
| Category Code | HUM |
| Unit Box Height | 0.015 |
| Unit Box Length | 0.195 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Dimensions | 14,6x11,5x1 cm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0004388 cubm |
| Product Net Weight | 0.06 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.1 kg |


