MONITOR ACC LIFT UP TO 24″/BLACK NWSSC24-B ONKRON
Pirkti
Kiekis: Liko 2
SKU:1447234
ONKRON NWS-SC24-B. Maximum weight capacity: 15 kg, Maximum screen size: 61 cm (24"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Product colour: Black
Specifikacijos
Vendor Homepageonkron.com/
Category CodeMAS
Maximum screen size24 "
Maximum VESA mount100 x 100 mm
Maximum weight capacity15 kg
Maximum weight capacity (per display)15 kg
Minimum VESA mount75 x 75 mm
Mounting typeDesk
Number of displays supported1
Panel mounting interface100 x 100/75 x 75 mm
Housing materialAluminium/Steel
Product colourBlack
AC input voltage220 - 240 V
Package depth690 mm
Package height220 mm
Package weight17000 g
Package width720 mm
Quantity per pack1 pc(s)
Lifting speed50 mm/sec