- For TV Screens 40"-80"
- Max. TV weight: 55.5 kg
- Max. total load: 65.5 kg
- VESA: 200x200, 200x300, 200x400, 300x100, 300x200, 300x300, 300x400, 400x200, 400x300, 400x400, 500x200, 500x400, 600x200, 600x300, 600x400, 700x400 mm
- 2 shelves included
- Material: aluminum, plastic
ONKRON TS2771-B. Maximum weight capacity: 65.5 kg, Minimum screen size: 101.6 cm (40"), Maximum screen size: 2.03 m (80"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 700 x 400 mm. Product colour: Black
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://onkron-uk.co.uk/products/mobile-tv-stand-for-40-75-inch-lcd-led-oled-tvs-weighing-up-to-100-lbs?_pos=1&_sid=2e379cc79&_ss=r |
|---|---|
| Category Code | TMS |
| Unit Box Height | 0.17 |
| Unit Box Length | 1.05 |
| Unit Box Width | 0.5 |
| Maximum screen size | 80 " |
| Maximum VESA mount | 700 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 65.5 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 55.5 kg |
| Minimum screen size | 40 " |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Mounting type | Floor |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 200 x 200/200 x 300/200 x 400/300 x 100/300 x 200/300 x 300/300 x 400/400 x 200/400 x 300/400 x 400/500 x 200/500 x 400/600 x 200/600 x 300/600 x 400/700 x 400 mm |
| Built-in shelf | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment type | Manual |
| Number of shelves | 2 shelves |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Wheels | Yes |
| Housing material | Aluminium/Plastic |
| Product colour | Black |
| Package depth | 505 mm |
| Package height | 175 mm |
| Package weight | 17000 g |
| Package width | 1055 mm |
| Model | TS2771 |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.08925 cubm |
| Unit Calculated Weight | 18.1 kg |








