TV SET ACC MOBILE STAND/50-90″/BLACK TS1891-B ONKRON
Pirkti
Kiekis: Liko 19
SKU:1447184
  • For TV Screen 50"-90"
  • Max. TV weight: 90 kg
  • Max. total load: 100 kg
  • VESA: 200x200, 200x300, 200x400, 200x500, 200х600, 300x100, 300x200, 300x300, 300x400, 300х500, 300х600, 400x100, 400x200, 400x300, 400x400, 400х500, 400х600, 500x200, 500x300, 500x400, 500х500, 500х600, 600x200, 600x300, 600x400, 600x500, 600x600, 700x400, 700x500, 800x200, 800x400, 800x500, 800x600 mm
  • Tilt angle: -5° ~ +5°
  • Height adjustment: 1215-1680 mm
  • Cable management inside the columns
  • AV and WEB shelf included
  • Adjustable shelf height
  • Caster wheels with locking mechanism
  • Material: steel, plastic
ONKRON TS1891-B. Maximum weight capacity: 100 kg, Minimum screen size: 127 cm (50"), Maximum screen size: 2.29 m (90"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 800 x 600 mm. Height adjustment range: 1215 - 1680 mm, Tilt angle range: -5 - 5°. Product colour: Black
Specifikacijos
Category CodeTMS
Unit Box Height0.13
Unit Box Length1.13
Unit Box Width0.545
Maximum screen size90 "
Maximum VESA mount800 x 600 mm
Maximum weight capacity100 kg
Maximum weight capacity (per display)90 kg
Minimum screen size50 "
Minimum VESA mount200 x 200 mm
Mounting typeFloor
Number of displays supported1
Built-in shelfYes
Height adjustmentYes
Height adjustment range1215 - 1680 mm
Height adjustment typeManual
Lockable wheelsYes
Number of shelves1 shelves
Number of wheels4 wheel(s)
Tilt adjustmentYes
Tilt angle range-5 - 5 °
WheelsYes
Housing materialPlastic/Steel
Product colourBlack
Package depth495 mm
Package height185 mm
Package weight27950 g
Package width1190 mm