- For TVs 70"–110"
- Max TV weight: 120.5 kg
- Max total load: 125 kg
- VESA: 200x200, 200x300, 200x400, 300x100, 300x200, 300x300, 300x400, 400x200, 400x300, 400x400, 500x200, 500x400, 600x200, 600x300, 600x400, 600x600, 700x400, 700x500, 800x200, 800x400, 800x500, 800x600, 900x600, 1000x600, 1000x800 mm
- AV shelf included
- Equipped with lockable wheels
- Material: steel
ONKRON TS2081-B. Maximum weight capacity: 125 kg, Minimum screen size: 177.8 cm (70"), Maximum screen size: 2.79 m (110"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 1000 x 800 mm. Product colour: Black
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://onkron-uk.co.uk/products/ts2081-b?_pos=1&_sid=2dffb1795&_ss=r |
|---|---|
| Category Code | TMS |
| Unit Box Height | 0.12 |
| Unit Box Length | 1.12 |
| Unit Box Width | 0.47 |
| Maximum screen size | 110 " |
| Maximum VESA mount | 1000 x 800 mm |
| Maximum weight capacity | 125 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 125 kg |
| Minimum screen size | 70 " |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Mounting type | Floor |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 1000 x 600/1000 x 800/200 x 200/200 x 300/200 x 400/300 x 100/300 x 200/300 x 300/300 x 400/400 x 200/400 x 300/400 x 400/500 x 200/500 x 400/600 x 200/600 x 300/600 x 400/600 x 600/700 x 400/700 x 500/800 x 200/800 x 400/800 x 500/800 x 600/900 x 600 mm |
| Built-in shelf | Yes |
| Lockable wheels | Yes |
| Number of shelves | 1 shelves |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Wheels | Yes |
| Housing material | Plastic/Steel |
| Product colour | Black |
| Package depth | 470 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 20500 g |
| Package width | 1120 mm |
| Model | TS2081 |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.06317 cubm |
| Unit Calculated Weight | 20.5 kg |









