ONKRON PT1-B. Maximum weight capacity: 30 kg, Minimum screen size: 66 cm (26"), Maximum screen size: 139.7 cm (55"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 400 x 400 mm. Product colour: Black
Specifikacijos
| Vendor Homepage | onkron.com |
|---|---|
| Category Code | TMS |
| Unit Box Height | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.505 |
| Unit Box Width | 0.25 |
| Maximum screen size | 55 " |
| Maximum VESA mount | 400 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 30 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 30 kg |
| Minimum screen size | 26 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting type | Floor |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 100 x 100/100 x 200/200 x 100/200 x 200/200 x 300/200 x 400/300 x 100/300 x 200/300 x 300/300 x 400/400 x 200/400 x 300/400 x 400/75 x 75 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment type | Manual |
| Housing material | Steel |
| Product colour | Black |
| Package depth | 255 mm |
| Package height | 85 mm |
| Package weight | 6300 g |
| Package width | 510 mm |
| Model | PT2 |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0101 cubm |
| Unit Calculated Weight | 6 kg |


