ONKRON NP23-B. Maximum weight capacity: 35 kg, Minimum screen size: 43.2 cm (17"), Maximum screen size: 109.2 cm (43"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 200 x 200 mm. Tilt angle range: -8 - 8°. Product colour: Black
Specifikacijos
| Vendor Homepage | onkron.com/data_sheet_new/files/NP23-B-ru.pdf |
|---|---|
| Category Code | TMS |
| CnCode | 83021000 |
| Unit Box Height | 0.075 |
| Unit Box Length | 0.25 |
| Unit Box Width | 0.24 |
| Maximum screen size | 43 " |
| Maximum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Maximum weight capacity | 35 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 35 kg |
| Minimum screen size | 17 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting type | Wall |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 100 x 100/200 x 100/200 x 200/75 x 75 mm |
| Swivel angle | 45 ° |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -8 - 8 ° |
| Housing material | Steel |
| Product colour | Black |
| Package depth | 240 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package weight | 1400 g |
| Package width | 205 mm |
| Quantity per pack | 1 pair(s) |
| Model | NP23 |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Calculated Volume | 0.005279 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1.42 kg |


