ONKRON NP24-B. Maximum weight capacity: 35 kg, Minimum screen size: 43.2 cm (17"), Maximum screen size: 109.2 cm (43"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 200 x 200 mm. Tilt angle range: -2 - 12°, Distance to the wall (min): 3.5 cm, Distance to the wall (max): 20.5 cm. Product colour: Black
Specifikacijos
| Vendor Homepage | onkron.pl/en/products/onkron-wall-mount-np24-black?srsltid=AfmBOopA_q31w0fApXN62pNondht2gCgGruQioiPaDfrCUrxBsUd7AZI |
|---|---|
| Category Code | TMS |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.26 |
| Unit Box Width | 0.23 |
| Maximum screen size | 43 " |
| Maximum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Maximum weight capacity | 35 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 35 kg |
| Minimum screen size | 17 " |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Mounting type | Wall |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 100 x 200/200 x 100/200 x 200 mm |
| Distance to the wall (max) | 205 mm |
| Distance to the wall (min) | 35 mm |
| Swivel angle | 80 ° |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -2 - 12 ° |
| Housing material | Plastic/Steel |
| Product colour | Black |
| Package depth | 235 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package weight | 1600 g |
| Package width | 265 mm |
| Quantity per pack | 1 pair(s) |
| Model | NP24 |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.002392 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1.6 kg |


