ONKRON TM4-B. Maximum weight capacity: 36.4 kg, Minimum screen size: 43.2 cm (17"), Maximum screen size: 109.2 cm (43"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 200 x 200 mm. Height adjustment range: 35 - 105 mm, Tilt angle range: 0 - 15°. Product colour: Black
Specifikacijos
| Vendor Homepage | onkron.com/ |
|---|---|
| Category Code | TMS |
| Unit Box Height | 0.05 |
| Unit Box Length | 0.34 |
| Unit Box Width | 0.115 |
| Maximum screen size | 43 " |
| Maximum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Maximum weight capacity | 36.4 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 36.4 kg |
| Minimum screen size | 17 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 100 x 100/100 x 200/200 x 100/200 x 200/75 x 75 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 35 - 105 mm |
| Height adjustment type | Manual |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | 0 - 15 ° |
| Housing material | Steel |
| Product colour | Black |
| Package depth | 118 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 1600 g |
| Package width | 345 mm |
| Model | TM4 |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.001955 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1.5 kg |









