ONKRON Tilting and swiveling TV bracket for 40"-75" max 68 kg, black. Maximum weight capacity: 68 kg, Minimum screen size: 101.6 cm (40"), Maximum screen size: 190.5 cm (75"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 600 x 400 mm. Tilt angle range: -5 - 15°, Distance to the wall (min): 11 cm, Distance to the wall (max): 71.1 cm. Product colour: Black
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://onkron-uk.co.uk/products/tv-wall-mount-bracket-for-39-60-inch-lcd-led-oled-screens-67?_pos=1&_psq=M7L-B&_ss=e&_v=1.0 |
|---|---|
| Category Code | TMS |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.66 |
| Unit Box Width | 0.245 |
| Maximum screen size | 75 " |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 68 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 68 kg |
| Minimum screen size | 40 " |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Mounting type | Wall |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 100 x 100/200 x 100/200 x 200/200 x 300/200 x 400/300 x 100/300 x 200/300 x 300/300 x 400/400 x 200/400 x 300/400 x 400/500 x 200/600 x 200/600 x 300/600 x 400 mm |
| Distance to the wall (max) | 711 mm |
| Distance to the wall (min) | 110 mm |
| Swivel angle | 180 ° |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 15 ° |
| Type | Full motion |
| Housing material | SPCC |
| Product colour | Black |
| Easy to install | Yes |
| Illumination LED | No |
| Manual | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Depth (max) | 711 mm |
| Height | 428 mm |
| Width | 644 mm |
| Package depth | 250 mm |
| Package height | 105 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 9100 g |
| Package width | 663 mm |
| Quantity per pack | 1 pair(s) |
| Model | M7L |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01617 cubm |
| Unit Calculated Weight | 9.15 kg |







