LED Waterproof luminaire with PIR motion sensor 40W, 3CCT, 4800Lm, IP44, Ø 500 x 27 mm
VISIONAL / 06-0464 / Ceiling lamp / Warm - neutral - cold white / 40 W / Integrated light source / IP44 / Motion sensor
Specifikacijos
| Category Code | LBU |
|---|---|
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.51 |
| Unit Box Width | 0.515 |
| Model | VS-FL-40-PIR-IP44/W |
| Power consumption | 40 Watts |
| Luminous flux | 4800 Lumen |
| Light colour temperature | 6000 K |
| Dimensions | Ø500x27mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 5 |
| Unit Calculated Volume | 0.01011 cubm |
| Product Net Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 2.14 kg |

