Specifikacijos
| Description | |
|---|---|
| Category Code | PCB |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00072 cubm |
| Product Net Weight | 0.1 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.1 kg |
+370 655 14049
| Description | |
|---|---|
| Category Code | PCB |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00072 cubm |
| Product Net Weight | 0.1 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.1 kg |
| Gamintojas |
|---|