Accessories to master Airfryer baking
Baking Kit XXL
With this special Philips airfryer baking kit, you can make all your favourite baking recipes. Master how to bake delicious cakes, bread and cook gratin, quiche and much more, in an easy, quick and healthy way.
- XXL baking accessory
- Easy cleaning and storage
- 9 muffin cups
- Daily inspiration for recipes
Visit www.Philips.com/NutriU to see if NutriU is available in your country.
Philips Airfryer Accessory HD9957/00 Baking Kit XXL. Type: Griddle pan, Brand compatibility: Philips, Compatibility: HD9285, HD963X, HD965X, HD975X, HD976X, HD986X, HD987X. Width: 205 mm, Depth: 208 mm, Height: 90 mm. Package width: 205 mm, Package depth: 208 mm, Package height: 90 mm. Country of origin: China. Quantity per pack: 1 pc(s)
Specifikacijos
| Quantity | 2 |
|---|---|
| Vendor Homepage | https://www.versuni.com/products/ |
| Category Code | AFA |
| Unit Box Height | 0.21 |
| Unit Box Length | 0.215 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| Brand compatibility | Philips |
| Compatibility | HD9285, HD963X, HD965X, HD975X, HD976X, HD986X, HD987X |
| Material | Aluminium |
| Type | Griddle pan |
| Country of origin | China |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 208 mm |
| Height | 90 mm |
| Package depth | 208 mm |
| Package height | 90 mm |
| Package weight | 520 g |
| Package width | 205 mm |
| Weight | 380 g |
| Width | 205 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Model | HD9957/00 |
| Units per Shipping Box | 2 |
| Unit Calculated Volume | 0.005074 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.675 kg |







