Philips 5000 series HR2766/00. Type: Tabletop blender, Product colour: Black, Stainless steel, Cord length: 0.85 m. Bowl capacity: 0.7 L, Rotational speed (max): 21000 RPM, Chopper bowl capacity: 0.3 L. Housing material: Metal, Blade material: Stainless steel, Material jar(s): Tritan. Power: 1000 W, Power source: AC, AC input voltage: 230 V. Width: 140 mm, Depth: 144 mm, Height: 383 mm
Specifikacijos
| Category Code | BLE |
|---|---|
| Unit Box Height | 0.343 |
| Unit Box Length | 0.284 |
| Unit Box Width | 0.173 |
| Automatic blade stop | No |
| Brand specific technologies | SpeedTouch,ProBlend Plus |
| Child lock | No |
| Cord length | 0.85 m |
| Cord storage | Yes |
| Detachable blade unit | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Liquid level indicator | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Number of knife wings | 6 |
| On/off switch | Yes |
| Product colour | Black/Stainless steel |
| Type | Tabletop blender |
| Ability to blend hot ingredients | No |
| Bowl capacity | 0.7 L |
| Chopper bowl capacity | 0.3 L |
| Ice crushing | Yes |
| Mini chopper | Yes |
| Noise level | 86 dB |
| Number of speeds | 3 |
| Pulse function | Yes |
| Rotational speed (max) | 21000 RPM |
| Blade material | Stainless steel |
| Housing material | Metal |
| Material jar(s) | Tritan |
| Total amount of recyclable materials | 100 % |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Power | 1000 W |
| Power source | AC |
| Depth | 144 mm |
| Height | 383 mm |
| Weight | 2383 g |
| Width | 140 mm |
| Package depth | 172 mm |
| Package height | 342 mm |
| Package weight | 3450 g |
| Package width | 280 mm |
| Packaging content | 300ml tumbler jar ; sport lid ; flat lid |
| Recipe book | No |
| Recycled paper manual | Yes |
| Country of origin | China |
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Dangerous goods | No |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 2 |
| Unit Calculated Volume | 0.01971 cubm |
| Product Net Weight | 2.4 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.4 kg |







