Philips 7000 series BHA715/00. Type: Curling brush, Technology: Warm. Product colour: Grey, Pink. Cord length: 1.8 m. Power: 1000 W, Power source: AC, AC input voltage: 220 - 240 V. Number of brush heads included: 3 pc(s)
Specifikacijos
| Vendor Homepage | www.philips.com |
|---|---|
| Category Code | BAC |
| Unit Box Height | 0.15 |
| Unit Box Length | 0.35 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Ceramic heating system | Yes |
| Hair curling | Yes |
| Hair drying | Yes |
| Hair straightening | No |
| Hair texturizing | No |
| Ionic function | Yes |
| Number of heating levels | 3 |
| Number of speeds | 2 |
| Technology | Warm |
| Type | Curling brush |
| Ceramic coating | Yes |
| Product colour | Grey/Pink |
| Built-in display | No |
| Cord length | 1.8 m |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 1000 W |
| Power source | AC |
| Number of brush heads included | 3 pc(s) |
| Model | BHA715/00 |
| Model name | BHA715/00 |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.004987 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.97 kg |








