- For TVs 30"–60"
- Max TV weight: 41 kg
- Max total load: 41 kg
- VESA: 100x100, 100x200, 200x100, 200x200, 200x300, 200x400, 300x100, 300x200, 300x300, 300x400, 400x200, 400x300, 400x400 mm
- Swivel angle: -54° ~ +54°
- Column height: 1250 mm
- Silicone protective pads
- Base dimensions: 550x400x10 mm
- Materials: cold-rolled steel, tempered glass
ONKRON TS5065-B. Maximum weight capacity: 41 kg, Minimum screen size: 76.2 cm (30"), Maximum screen size: 152.4 cm (60"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 400 x 400 mm. Product colour: Black
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://onkron-uk.co.uk/products/onkron-height-adjustable-tv-stand-swivel-for-30-60-inch-tvs-up-to-41kg-max-vesa-400x400-ts5065?_pos=1&_sid=5eee60687&_ss=r |
|---|---|
| Category Code | TMS |
| Unit Box Height | 0.075 |
| Unit Box Length | 0.64 |
| Unit Box Width | 0.43 |
| Maximum screen size | 60 " |
| Maximum VESA mount | 400 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 41 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 41 kg |
| Minimum screen size | 30 " |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Mounting type | Floor |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 100 x 100/100 x 200/200 x 100/200 x 200/200 x 300/200 x 400/300 x 100/300 x 200/300 x 300/300 x 400/400 x 200/400 x 300/400 x 400 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment type | Manual |
| Swivelling | Yes |
| Housing material | Steel |
| Product colour | Black |
| Depth (min) | 10 mm |
| Height | 550 mm |
| Width | 400 mm |
| Package depth | 435 mm |
| Package height | 70 mm |
| Package weight | 8800 g |
| Package width | 640 mm |
| Quantity per pack | 1 pair(s) |
| Model | TS5065 |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.02064 cubm |
| Unit Calculated Weight | 8.8 kg |










