Specifikacijos
| Description | <p><ul><li>For TV Screen 50"-100"</li><li>Max. TV weight: 120 kg</li><li>Max. total load: 130 kg</li><li>VESA: 200x200, 200x300, 200x400, 200x500, 300x200, 300x300, 300x400, 300x500, 400x200, 400x300, 400x400, 400x500, 500x200, 500x400, 500x500, 600x200, 600x300, 600x400, 700x400, 700x500, 800x200, 800x400, 800x500, 1000х600 mm</li><li>Tilt angle: -5° ~ +5°</li><li>Height adjustment: 1234-1685 mm</li><li>Cable management inside the columns</li><li>AV shelf included</li><li>Adjustable shelf height</li><li>Caster wheels with locking mechanism</li><li>Materials: steel, plastic</li></ul></p> |
|---|---|
| Summary | ONKRON TS1991-B. Maximum weight capacity: 130 kg, Minimum screen size: 127 cm (50"), Maximum screen size: 2.54 m (100"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 1000 x 600 mm. Height adjustment range: 1234 - 1685 mm, Tilt angle range: -5 - 5°. Product colour: Black |
| Vendor Homepage | https://onkron-uk.co.uk/products/onkron-tv-stand-rollable-height-adjustable-tv-floor-stand-for-50-100-inch-lcd-led-vesa-pedestal-tv-stand-max-1000x600-up-to-120-kg-tv-pedestal-black?_pos=1&_sid=a9a942649&_ss=r |
| Category Code | TMS |
| Unit Box Height | 0.19 |
| Unit Box Length | 1.2 |
| Unit Box Width | 0.395 |
| Maximum screen size | 100 " |
| Maximum VESA mount | 1000 x 600 mm |
| Maximum weight capacity | 130 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 120 kg |
| Minimum screen size | 50 " |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Mounting type | Floor |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 200 x 200/200 x 300/200 x 400/200 x 500/300 x 200/300 x 300/300 x 400/300 x 500/400 x 200/400 x 300/400 x 400/400 x 500/500 x 200/500 x 400/500 x 500/600 x 200/600 x 300/600 x 400/700 x 400/700 x 500/800 x 200/800 x 400/800 x 500 mm |
| Built-in shelf | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 1234 - 1685 mm |
| Height adjustment type | Manual |
| Lockable wheels | Yes |
| Number of shelves | 1 shelves |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 5 ° |
| Wheels | Yes |
| Housing material | Plastic/Steel |
| Product colour | Black |
| Package depth | 405 mm |
| Package height | 190 mm |
| Package weight | 32000 g |
| Package width | 1205 mm |
| Model | TS1991 |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.09006 cubm |
| Unit Calculated Weight | 32 kg |








