- For TV Screen 32"-90"
- Max load: 50 kg
- VESA: 200x200, 200x300, 200x400, 300x200, 300x300, 300x400, 400x200, 400x300, 400x400, 500x200, 500x400, 600x200, 600x300, 600x400 mm
- Tilt angle: +5° ~ -10°
- Rotation angle: -40° ~ +40°
- Horizontal adjustment: -3° ~ +3°
- Extension from the wall: 34 - 330 mm
- Removable level, marking template included
- Material: cold-rolled steel
ONKRON SM6-B. Maximum weight capacity: 50 kg, Minimum screen size: 81.3 cm (32"), Maximum screen size: 2.29 m (90"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 600 x 400 mm. Tilt angle range: -10 - 5°, Angle of rotation: 40°, Distance to the wall (min): 3.4 cm, Distance to the wall (max): 33 cm. Product colour: Black
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://onkron-uk.co.uk/products/sm6-b?_pos=1&_sid=469a7efb6&_ss=r |
|---|---|
| Category Code | TMS |
| Unit Box Height | 0.05 |
| Unit Box Length | 0.7 |
| Unit Box Width | 0.5 |
| Maximum screen size | 90 " |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 50 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 50 kg |
| Minimum screen size | 32 " |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Mounting type | Wall |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 200 x 200/200 x 300/200 x 400/300 x 200/300 x 300/300 x 400/400 x 200/400 x 300/400 x 400/500 x 200/500 x 400/600 x 200/600 x 300/600 x 400 mm |
| Angle of rotation | 40 ° |
| Distance to the wall (max) | 330 mm |
| Distance to the wall (min) | 34 mm |
| Rotating | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -10 - 5 ° |
| Housing material | Steel |
| Product colour | Black |
| Package 1 dimensions (WxDxH) | 705 x 500 x 53 mm |
| Package 1 weight | 6650 g |
| Package 2 dimensions (W x D x H) | 705 x 500 x 55 mm |
| Model | SM6 |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 2 |
| Unit Calculated Volume | 0.01992 cubm |
| Unit Calculated Weight | 7.15 kg |









