Vention Cotton Braided USB-C Male to 3.5MM Earphone Jack Adapter Aluminum Alloy Type
- High-Fidelity Sound with Clear Audio Transmission
- Supports in-Line Control, Calls, and Remote Functions
- Compatible with Chinese Standard Headphones and Various Others
- Plug-and-Play Design with Quick Responsiveness
- Durable Aluminum Alloy Shell
- Braided Cable for Enhanced Strength and Wear Resistance
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/type-c-to-3-5-jack-earphone-usb-c-type-c-to-3-5mm-headphone-aux-adapter-audio-cable-for-huawei-p40-p30-pro-xiaomi-10-9?_pos=1&_sid=3d9d44c58&_ss=r |
|---|---|
| Category Code | IOC |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.165 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Headphones jack | 1 |
| USB-C | 1 |
| Model | BGJHA |
| Cable length | 0.1 m |
| Colour | Grey |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000165 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.01 kg |
