Vention USB-C Male to 3.5MM Earphone Jack With DAC Adapter Aluminum Alloy Type
- High-Fidelity Sound with Clear Audio Transmission
- Supports in-Line Control, Calls, and Remote Functions
- Compatible with Various Headphones, Including Chinese Standard
- Supports DAC Decoding for Broader Device Compatibility
- Plug-and-Play Design with Quick Responsiveness
- Durable Aluminum Alloy Shell
- Braided Cable for Tensile Strength and Wear Resistance
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://ventiontech.com/products/usb-c-to-3-5mm-jack-earphone-type-c-to-3-5-headphone-aux-adapter-audio-cable-for-samsung-note-10-macbook-ipad-pro?_pos=1&_sid=7728957f6&_ss=r&variant=45989417124006 |
|---|---|
| Category Code | IOC |
| Unit Box Height | 0.145 |
| Unit Box Length | 0.015 |
| Unit Box Width | 0.07 |
| Headphones jack | 1 |
| USB-C | 1 |
| Model | BGMHA |
| Cable length | 0.1 m |
| Colour | Grey |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0001522 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.03 kg |
