Vention USB-C Male to 3.5mm Male Audio Cable with DAC Adapter ABS Type
- Hi-Fi Quality, Clear Audio Transmission
- Supports DAC Decoding, Compatible with More Devices
- Plug and Play, Quick Response
- Compatible with Mainstream Vehicle Models with a 3.5mm Interface
- Connects Your Phone to the Car AUX for Music and Navigation
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://ventiontech.com/products/vention-usb-c-male-to-3-5mm-male-audio-cable-with-dac-adapter-abs-type?_pos=1&_psq=BIFBF&_ss=e&_v=1.0&variant=45972487241894 |
|---|---|
| Category Code | IOC |
| Unit Box Height | 0.11 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Stereo jack 3.5mm | 1 |
| USB-C | 1 |
| Model | BIFBF |
| Product Type | Adapter |
| Cable length | 1.5 m |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 8.8E-05 cubm |
| Product Net Weight | 0.02 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.033 kg |
