Vention USB-C to Gigabit Ethernet Adapter
- Plug and Play
- Compact and Portable
- Wired Network Faster and More Stable
- Multi-Device and Multi-System Compatibility
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/usb-c-to-gigabit-ethernet-adapter-0-15m-gray-aluminum-alloy-type?srsltid=AfmBOopyWfXaqKpfTiIO-kNhSsKv34Pi2TzQ0eHtqqetrhtrlybXeQEH |
|---|---|
| Category Code | IOC |
| Unit Box Height | 0.175 |
| Unit Box Length | 0.035 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| USB-C | 1 |
| Model | CFNHB |
| Cable length | 0.15 m |
| Colour | Grey |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0005819 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.07 kg |
