Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 1.5M Black Metal Type.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com |
|---|---|
| Category Code | ACB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.14 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| Model | VAB-B06-B150-M |
| Product Type | Cable |
| Length | 1.5 m |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000133 cubm |
| Product Net Weight | 0.02 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.03 kg |
