3.5mm Male to 2RCA Male Audio Cable 1.5M Black Metal Type.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com |
|---|---|
| Category Code | ACB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.22 |
| Unit Box Length | 0.015 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Model | BCFBG |
| Product Type | Cable |
| Length | 1.5 m |
| Connectors | 3.5mm Male to 2RCA Male |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000495 cubm |
| Product Net Weight | 0.04 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.05 kg |
