- 1080P@60Hz
- Plug And Play
- High-Definition Picture Quality
- Wide Range of Compatibility
Vention HADBI. Cable length: 3 m, Connector 1: DisplayPort, Connector 2: HDMI. Cable diameter: 7 mm. Package type: Box. Quantity per pack: 1 pc(s)
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://ventiontech.com/products/dp-to-hdmi-cable?variant=46058841309350 |
|---|---|
| Category Code | VCD |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.25 |
| Unit Box Length | 0.035 |
| Unit Box Width | 0.19 |
| AWG wire size | 30 |
| Cable length | 3 m |
| Connector 1 | DisplayPort |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | HDMI |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector contacts plating | Gold |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black |
| Cable diameter | 7 mm |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Model | HADBI |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 50 |
| Unit Calculated Volume | 0.0008352 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.206 kg |


