Vention USB 2.0 Type-C Male to Lightning Male 3A Cable PVC Type.
3A Current Output
480Mbps Data Transfer
Soft and Durable
Full-Speed Fast Charging for iPhones
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/usb-2-0-type-c-male-to-lightning-male-3a-cable-1?_pos=1&_sid=51b1b63fb&_ss=r&variant=45972173553830 |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| Unit Box Height | 0.135 |
| Unit Box Length | 0.02 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| USB/Lightning cable type | Lightning to USB-C |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 1m |
| Connectors | USB 2.0 Type-C Male to Lightning Male 3A |
| Colour | Blue |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0002835 cubm |
| Product Net Weight | 0.04 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.05 kg |


