CABLE USB-C TO LIGHTNING/1M BLUE LAKSF VENTION
2.68 €
Pirkti
Kiekis:
Liko 50
SKU:1447748
Specifikacijos
| Summary | Vention LAKSF. Cable length: 1 m |
|---|
| Vendor Homepage | https://ventiontech.com/products/usb-2-0-type-c-male-to-lightning-male-3a-cable-1?_pos=1&_sid=838867d30&_ss=r&variant=45972173553830 |
|---|
| Category Code | LCB |
|---|
| Unit Box Height | 0.135 |
|---|
| Unit Box Length | 0.02 |
|---|
| Unit Box Width | 0.105 |
|---|
| Cable length | 1 m |
|---|
| Model name | LAKSF |
|---|
| Units per Pallet | 0 |
|---|
| Units per Shipping Box | 1 |
|---|
| Unit Calculated Volume | 0.0002835 cubm |
|---|
| Unit Calculated Weight | 0.05 kg |
|---|
Produktas buvo pridėtas į krepšelį
Compare
(0)