CABLE USB-C TO LIGHTNING/2M BLACK LAKBH VENTION
3.29 €
Pirkti
Kiekis:
Liko 50
SKU:1447750
Specifikacijos
| Summary | Vention LAKBH. Cable length: 2 m |
|---|
| Vendor Homepage | https://ventiontech.com/products/usb-2-0-type-c-male-to-lightning-male-3a-cable-1?_pos=1&_sid=0e2ce095e&_ss=r&variant=45972173521062 |
|---|
| Category Code | LCB |
|---|
| Unit Box Height | 0.135 |
|---|
| Unit Box Length | 0.01 |
|---|
| Unit Box Width | 0.1 |
|---|
| Cable length | 2 m |
|---|
| Model | LAKBH |
|---|
| Model name | LAKBH |
|---|
| Units per Pallet | 0 |
|---|
| Units per Shipping Box | 1 |
|---|
| Unit Calculated Volume | 0.000135 cubm |
|---|
| Unit Calculated Weight | 0.07 kg |
|---|
Produktas buvo pridėtas į krepšelį
Compare
(0)