Vention USB 2.0 Type-C Male to Lightning Male 3A Cable Aluminum Alloy Type
- 3A Current Output
- 480Mbps Data Transfer
- Nylon Braided Cable
- Aluminum Alloy Shell
- Full-Speed Fast Charging for iPhones
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/usb-2-0-type-c-male-to-lightning-male-3a-cable?variant=45326551908518 |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Model | LALBH |
| USB/Lightning cable type | Lightning to USB-C |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 2m |
| Length | 2 m |
| Connectors | USB 2.0 Type-C Male to Lightning |
| Data transmission speed | 480 Mbps |
| Colour | Black |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000272 cubm |
| Product Net Weight | 0.05 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.07 kg |


