USB 2.0 Type-C Male to Type-C Male 3A Cable 2M Blue PVC Type.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.135 |
| Unit Box Length | 0.02 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Model | TRCSH |
| USB/Lightning cable type | USB-C to USB-C |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 2m |
| Connectors | USB 2.0 Type-C Male to Type-C Male 3A |
| Colour | Blue |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00027 cubm |
| Product Net Weight | 0.06 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.07 kg |









